39 флеш-відеороликів із мінної безпеки

Дата: 23.05.2023 13:49

До перегляду стали доступні відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

39 флеш-відеороликів із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні», є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням:

Закликаємо всіх ознайомитись з відео-матеріалами! Знання мінної безпеки запорука збереження твого життя та здоров’я!