Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА

Дата: 07.07.2023 13:55

📆 Фермерам потрібно подати заявки до 20 липня 2023 року через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Програма підтримки малих фермерів під час осінньої посівної кампанії 2023 року реалізується ФАО за фінансової підтримки Урядів Японії та Норвегії.

Програма реалізується в дев'яти найбільш постраждалих від війни областях України: Сумську, Чернігівську, Донецьку, Харківську, Дніпропетровську, Запорізьку, Миколаївську, Херсонську та Одеську.

👨‍🌾Кожен відібраний фермер отримає 2 тонни насіння озимих культур на засів 10 гектарів землі. Заявники можуть вибрати пшеницю або ячмінь.

❗ Участь у програмі відкрита для фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які мають сільськогосподарські угіддя площею від 5 до 100 гектарів і здійснюють свою діяльність у вказаних областях.

Важливо зазначити, що участь у програмі залежить від фінансування партнерів та доступності насіння.

🔴 Подання заявок не гарантує отримання допомоги. Кінцевий термін подання заявки - 20 липня 2023 року.

Додаткову інформацію щодо реєстрації у ДАР та контактну інформацію можна знайти на сайті https://www.dar.gov.ua.