Психологи допомагають мешканцям громади

Дата: 03.08.2023 19:51

Фото без описуФото без опису

Громадська організація «Аваліст» разом з Міжнародною організацією CARE Ukraine в рамках діючого проєкту ECHO «Негайне гендерно-чутливе реагування на надзвичайні ситуації та захист постраждалого від конфлікту населення на сході України для збереження життя» реалізує в Іллінівській громаді проєкт з надання психосоціальної підтримки, захисту та психологічної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту та координує діяльність мобільних команд для допомоги та підтримки населенню, які опинились у складних життєвих обставинах.

Протягом 1-3 серпня психологічні тренінги відвідали мешканці та  внутрішно переремещені особи сіл  Іллінівки, Тарасівки та Новооленівки.

Наступного тижня планується продовження роботи психологів з населенням  с-ща Бересток та с.Нова Полтавка.

За допомогою розробленої програми, психологи допомогли учасникам тренінгу розвивати уміння стабілізувати себе у тривожні моменти, продемонстрували вправи, що допомагають подолати тривогу і панічний стан.

Програма також передбачає використання різних видів технік, щоб допомогти дітям та дорослим керувати своїми почуттями та долати стрес в захоплюючій  ігровій і творчій формі.

Телефон гарячої лінії ГО  «Аваліст» +380684088763.