Приєднуйтесь до обласного флешмобу до Дня Незалежності України

Дата: 10.08.2023 15:30

До Дня Незалежності України Донецька обласна бібліотека для дітей за підтримки Донецької обласної державної адміністрації оголошує про початок обласного флешмобу «Що ти знаєш про державні символи України?».

Усім охочим взяти участь пропонується:

- відзняти відео з декламацією вірша про один або декілька державних символів України або відео, в якому учасник розповідає про самі державні символи, їх історію, значення, роль тощо;

- створити (власноруч чи в онлайн-редакторі) малюнок /плакат /постер / інфографіку з державними символами та невеликим описом /цитатою/ висловом відомої людини відповідної тематики;

- відзнятий відеоролик або малюнок необхідно надіслати до 18 серпня на пошту Донецької обласної бібліотеки для дітей: kidslibdn@ukr.net.

Зазначаємо, що відеоролики не мають перевищувати 50 Мб, а посилання на них приймаються лише з файлообмінників, ютубу або Фейсбуку!

Публікація матеріалів буде здійснюватися з 21.08 по 26.08 включно на сторінках соцмережі «Фейсбук» обласної бібліотеки для дітей та управління культури і туризму облдержадміністрації. Усім учасникам заходу будуть видані сертифікати.

Запрошуємо взяти участь в обласному флешмобі та відзначити День Незалежності України разом!

За матеріалами управління культури і туризму облдержадміністрації