«Культурний хаб Донеччина» 19 та 20 серпня чекає на відвідувачів

Дата: 18.08.2023 12:20

19 серпня 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройде зустріч для дітей з нашої області. Буде проведено розважальну програму «Шиммер і Шайн».

Фото без опису                 20 серпня 2023 року заплановані для відвідувачів хабу: арт-терапевтичний сеанс для дітей та окремо для дорослих, які постраждали від бойових дій, абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; дудл-арт з Денисом Дрейманом, музичне заняття з Аллою Мігай та кінопоказ сучасної американської романтичної драми «День праці» .

З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина», реєстрація на Telegram-каналі за посиланням https://t.me/culture_space_donetchyna

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації