З Днем Державного Прапору!

Дата: 23.08.2023 07:48

Щороку День Державного Прапору в Україні традіційно  відзначають у переддень Дня Незалежності - 23 серпня. Історія синьо-жовтого стяга триває уже понад сотню років, тож ми повинні пишатися нашим національним символом.

Прапор нашої Країни несе в собі її історію. Настільки багато всього у двох кольорових смугах... Це і вірність, і мужність наших громадян, їх відвертість і чесність, готовність до самопожертви та віра в нашу державу.

Шановні мешканці Іллінівської сільської громади! Шановні українці! Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України і хочу побажати, щоб блакитне небо було мирним і ясним, щоб жовті поля жита, соняшника та пшениці давали добрий урожай. Здоров'я, добробуту, сімейного затишку та всіляких гараздів.

Нехай Країна росте і процвітає, нехай Прапор Країни розвивається на вітрі і дарує добру надію всім нам на щасливе життя!

Від  щирого серця начальник Іллінівської сільської військової адміністрації Володимир МАРИНИЧ.