Новації податкового законодавства

Дата: 14.09.2023 09:30

Фото без опису       Головне управління ДПС у Донецькій області надає інформацію для роз’яснювання новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»

Фото без опису    Також нагадуємо вам, що Головним управлінням ДПС у Донецькій області створені власні офіційні сторінки у соціальних мережах, де розміщується актуальна та оперативна інформація про податки:

Субсайт ГУ ДПС у Донецькій області.

Офіційна сторінка ГУ ДПС у Донецькій області у мережі Facebook.

З 01.10.2023 знову штрафуватимуть за порушення порядку використання РРО/ПРРО. З 01.10.2023 від відповідальності за порушення вимог Закону про РРО звільняють госпсуб’єктів (крім порушень порядку розрахунків при продажу підакцизних товарів), вчинені при продажу товарів/послуг на:

• тимчасово окупованих територіях — по дату завершення тимчасової окупації відповідних територій;
  • територіях активних бойових дій — по дату завершення бойових дій;
  • територіях можливих бойових дій — по дату припинення можливості бойових дій.