Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 15.09.2023 18:38

Фото без опису Під головуванням Андрія Єрмака відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад
Фото без опису14 вересня за дорученням Президента України відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака.
Фото без описуЦього разу на порядку денному – питання, потреби, проблеми Харківщини та міста Харків. Розширений формат засідань передбачає безпосереднє залучення до прямого діалогу з владою різних гілок та рівні територіальні громади. Президія Конгресу у такому форматі відбулася вдруге.
Фото без описуЗагалом до зустрічі приєдналися наживо та онлайн понад 200 учасників, 115 з яких – представники Харківської області.
Більше про подію та головні тези засідання читайте на сайті Конгресу.