Мешканець села Русин Яр Руслан Єльцов героїчно загинув, обороняючи Україну на гарячій ділянці фронту

Дата: 19.09.2023 09:49

12 вересня 2023 року, захищаючи Україну від російських загарбників, загинув Руслан Єльцов, який народився та навчався в нашій громаді, звідки і вступив за призовом до лав ЗСУ.

Примхою долі стало те, що смерть наздогнала хлопця в рідній області, під час його перебування на “нульовому” рубежі на Донецькому напрямку. Зі слів його побратимів, Руслан загинув як герой зі зброєю в руках.

Ось що про нього пише побратим:

"Загинув під час проведення штурмових дій на Донецькому напрямку.

Відбили позиції супротивника, закріпилися і навіть коли знаряд прилетів поруч з ним, і його засипало землею, він підвівся та продовжував тримати рубіж оборони. Супротивник з флангу, автоматна черга, молодий вікінг пав смертю хоробрих зі зброєю в руках, захищаючи свою країну і свій народ. Йому було 22 роки.

Морпехам під щільним вогнем вдалось забрати героя з поля бою під вечір."

Боєць ЗСУ героїчно загинув обороняючи Україну на гарячій ділянці фронту

Вічна пам’ять Герою, який до останнього подиху захищав свою рідну землю. Співчуття родичам та близьким, які й досі не можуть повірити в загибиль Руслана. Він був справжнім чоловіком і одним з найкращих воїнів нашої держави.

Прощання з Русланом відбудеться біля будинку його батьків в селі Русин Яр 19 вересня о 12:00.