Роковини трагедії Бабин Яр

Дата: 29.09.2023 21:00

29-30 вересня 1941 року у Києві відбулись масові розстріли у Бабиному Яру — було вбито 33 771 людину. Всього, за словами істориків, за два роки окупації нацистами Києва там загинуло понад 100 тисяч людей. Половину із них складали євреї.

У 82-гі роковини трагедії Бабиного Яру Президент Зеленський ушанував пам’ять жертв масових розстрілів нацистами євреїв в окупованому Києві в роки Другої світової війни. Загалом за час нацистської окупації в Бабиному Яру було вбито приблизно 100 тисяч людей – євреїв, ромів, українців. Зеленський встановив лампадку до пам’ятного знака «Менора» у заповіднику «Бабин Яр», поклав квіти до пам’ятників розстріляних жертв та відзначив героїзм Праведників народів світу.