З Днем працівника освіти України!

Дата: 01.10.2023 08:23

Шановні освітяни!

Вітаю Вас з професійним святом!

Професія вчителя – одна з найважливіших і найскладніших, бо саме від Вас залежить майбутнє нашої Країни, бо саме Ви закладаєте основи світогляду, духовні цінності та знання підростаючому поколінню, бо саме Ви вкладаєте в душі своїх учнів «розумне, добре, вічне» .

Щира дяка Вам за відданість і любов до професії, невтомну працю та безперервний творчий пошук, за Вашу теплоту, терпіння, милосердя і розуміння.

Бажаю міцного здоров’я, творчого натхнення, терпіння та мужності, талановитих і здібних учнів, краси і балансу в усьому, оптимізму і душевної рівноваги.

Бажаю завжди зберігати в душі любов до своєї важкої, але такої важливої і потрібної професії педагога. Нехай наснаги додають Вам любов і вдячність ваших учнів, гордість за їхні успіхи та здобутки, в яких чимало і Вашої заслуги.

Начальник Іллінівської сільської військової адміністрації

Володимир МАРИНИЧ