Подяка волонтерам

Дата: 13.10.2023 10:20

Щиро вдячні за допомогу!

. Неодноразово жителям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам надавала допомогу продуктами харчування Благодійна організація «Благодійний фонд «Г’лобал Емпавермент Мішн ЮА».

Ось і 12 жовтня 2023 року волонтери вкотре завітали з подарунками до двох сіл Іллінівської сільської територіальної громади : Олександро-Калинового та Яблунівки.

Отримані продуктові набори допоможуть багатьом мешканцям громади у вирішенні нагальних потреб харчування.

В час, коли життя кожного українця безповоротно змінилося, сотні тисяч людей по всьому світу приєдналися до волонтерського руху, допомагають людям за тисячі кілометрів від рідної домівки.

Висловлюємо подяку Благодійній організації «Благодійний фонд «Г’лобал Емпавермент Мішн ЮА» від імені кожної людини, якій ви допомогли. Дякуємо за вашу людяність та безкорисливу працю.

Низький уклін Вам, шановні волонтери