Добропільська громада закупила нову комунальну техніку

Дата: 28.10.2023 12:47

У жовтні цього року комунальні підприємства «Добропільська служба єдиного замовника», «Добропільський міський транспорт» та «Білицький міський парк культури та відпочинку» Добропільської територіальної громади отримали нову техніку.

Це стало можливим завдяки коштам Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, які Добропільська громада отримала для закупівлі необхідної спецтехніки. На придбання двох сміттєвозів, трьох екскаваторів-навантажувачів, двох фронтальних навантажувачів, автовишки та самоскида було направлено понад 40 мільйонів гривень.

Контроль за використанням коштів здійснювала робоча група "Прозорість та підзвітність", правоохоронцями не було виявлено порушень під час проведення тендерних процедур.

Використання нової техніки дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, виконувати роботи з благоустрою території з найменшими матеріальними витратами.

За інформацією Донецької областної державної адміністрації