З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.11.2023 09:52

Шановні працівники сільського господарства!
Другий рік поспіль Ви працюєте в умовах, близьких до критичних. Під час війни аграрії продовжують працювати, підтримувати економіку громади та України,  тримаючи мужньо та віддано свій фронт, допомагають  військовим та мирним мешканцям, іноді ризикуючи власним життям. Втім, попри ризики війни, Ви продовжуєте  боротьбу за майбутній врожай, адаптуючись до нових реалій, бо день рік годує.  Завдяки вашим“золотим рукам”, мудрості, досвідченості, самопожертві живе наша українська нива.

Висловлюю вам щиру вдячність  за любов до землі, терпіння, витримку. Дякую за сміливість та відданість справі, віру в Перемогу.
Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги Вам та вашим родинам!  Нехай щедро родять наші ниви, хай над ними буде мирне небо, а в кожному домі  панує добро та злагода! Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих врожаїв!

Начальник Іллінівської сільської
військової адміністрації                                       Володимир МАРИНИЧ