Іллінівська громада отримала допомогу від UCBI

Дата: 29.11.2023 13:56

Проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) надало нашій громаді допомогу у вигляді:

Інформаційних пакетів, що включають в себе:

намет 3×6, подовжувач на котушці 5 од., ноутбук, комп'ютерна мишка, телевізор 52’ з тумбою, підсилювач мобільного звʼязку, мобільні динаміки (для музичних та інформаційних оголошень), розкладні столи, розкладні крісла, аптечки першої допомоги, МФУ, Eco Flow, папір А4 (1 коробка, тобто 5 пачок), генератор, термопот, каністра металева 20л

та пакетів з символікою, в які входять:

прапори на флагшток 140х90  - 10 штук; прапори 12х24 – 100 штук; стрічки, 300 м – 1 штука; балончики з фарбою двох кольорів – 10 штук; фарбу двох кольорів – 10 штук; валик та лоток для фарби - 5 штук; наклейки – 500 штук; футболки з українською символікою – 15 штук; значки – 100 штук.

З використанням цієї допомоги буде облаштовано молодіжні центри громади:

Центр Молоді села Іллінівка “Простір без обмежень”

Центр молоді села Олександро-Калинове “Толока”

Центр молоді селища Довга Балка “Територія молоді”

Центр молоді селища Бресток “Імпульс”.

Щиро дякуємо за допомогу в обладнанні центрів патріотично-національного виховання в наші непрості часи, коли підтримка та вірне спрямування молоді  стають ще більш актуальними аніж за мирних років.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.