З Днем місцевого самоврядування шановні колеги та мешканці Іллінівської громади!

Дата: 07.12.2023 10:03

Це свято тих, хто працює на благо розвитку нашої громади, тих, хто робить все, щоб наші села могли жити краще. З гордістю відзначаю, що посадові особи місцевого самоврядування з початком повномасштабного вторгнення не припинили свою роботу, а щоденно роблять усе можливе, щоб у цей непростий час допомогати мешканцям нашої громади та підтримувати безперебійну роботу інфраструктури Іллінівської громади в належному стані.

ДЯКУЮ ВАМ!!! Дякую за відданість справі, за добрі серця, за ваші старання та порозуміння! Лише разом ми зможемо відновити зруйноване, створити краще майбутнє для нашої громади, поліпшити якість життя наших мешканців та пережити цей скрутний період нашого життя.

Бажаю міцного здоров’я, терпіння, мирного неба, родинного затишку, процвітання вашим домівкам та всій нашій громаді! Благополуччя та радості в кожен ваш день!

РАЗОМ МИ НЕЗЛАМНІ!! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!