Щира подяка благодійнійним організаціям
Шановні благодійники!
З глибокою вдячністю звертаємося до Вас від імені вихованців закладів дошкільної освіти Іллінівської СТГ !
Ваше милосердя і доброта не залишають нас байдужими. Діти з нетерпінням чекають на Новий рік,ваші подарунки стануть для дошкільників справжньою радістю, допоможуть дітям відчути святкову атмосферу та заряджатимуть їх позитивними емоціями протягом усього року.
Допомога Благодійної організації «WORLD CЕNTRAL KITCHEN» та підтримка Благодійного фонду «Допоможи Україні. Донбасу»дуже важливі для закладівдошкільної освіти.Вони завжди раді підтримці небайдужих людей, які допомагають дітям громади пережити важкі часи війни та зберегти віру в краще майбутнє.Ваша допомога є справжнім актом милосердя та людяності!
Ми вдячні Вам за Вашу щедрість та доброту!
Бажаємо напередодні Нового року родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Нехай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, успіхів та завжди гарного настрою! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!
З повагою вихованці, батьки та педагоги
закладівдошкільної освіти ІллінівськоїСТГ.