Вадим Філашкін вручив автомобілі українським захисникам

Дата: 02.01.2024 10:30

Новий рік починаємо з гарних справ — сьогодні голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін передав українським захисникам 6 пікапів.

Фото без описуРазом з виконувачем обов'язковів керівника Костянтинівської ВА Сергієм Горбуновим було передано ключі від автомобілів представникам 24-ї окремої механізованої бригади, 56-ї окремої механізованої бригади та 1039-го зенітно-ракетного полку.

Фото без описуЦими пікапами користуватимуться мобільні вогневі групи, які прикривають об'єкти критичної інфраструктури в області. Завдяки ним військові зможуть ефективніше виконувати свою роботу, а жителі області зможуть спокійніше прожити зиму.

Очільник області подякував всім, хто долучився до закупівлі автомобілів, а головне — тим, хто буде ними користуватися.