ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Дата: 09.01.2024 10:10

30 грудня набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 №1390, якою були врегульовані окремі питання зайнятості населення.

У Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 №331 збільшено з двох до трьох місяців загальну тривалість надання компенсації витрат роботодавцю за працевлаштування ВПО та до 6 місяців – за працевлаштування переселенців з числа людей з інвалідністю.

Розмір компенсації відтепер залежить від розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня становить 7100 гривень, а з 1 квітня – 8000 гривень. Також встановлено граничний термін для подання заяви на призначення компенсації не пізніше 6 місяців із дня працевлаштування людини.

Перелік необхідних для подання разом із заявою документів доповнений копією, де зазначена інформація про інвалідність працевлаштованої особи. Детальніше про послугу на сайті Державного центру зайнятості.

Подати заявку можна через сайт Дія.

За додатковою інформацією звертайтеся до консультантів роботодавця

Костянтинівського МЦЗ за телефонами: 0990284644, 0506115317

або до консультаційних центрів за адресами:

м. Костянтинівка, пл. Перемоги, 8 з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 13.00;

Іллінівська сільська рада, вул. Адміністративна, 42-3 щочетверга з 10.00 до 13.00