Навчання з мінної безпеки!

Дата: 29.01.2024 20:10

Сьогодні в Іллінівці пройшло навчання з мінної безпеки.

Працівники ДСНС вкотре наголосили на небезпеці прогулянок лісами та полями, нагадали про загрозу, яку можуть ховати в собі водоймища, ознайомили з видами та типами мін та знарядів, акцентували увагу на основних правилах поведінки у випадках, коли в поле зору потрапляє невідомий об'єкт, який може виявитись міною чи нерозірваним знарядом:

Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБудьте уважні та обережні!