Річниця виведення війск з Афганістану

Дата: 15.02.2024 18:35

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану.

З кожним роком історія віддаляє нас від років Афганської війни, але час не взмозі викреслити з нашої пам’яті  події  того часу.

Сто п’ятдесят  тисяч нашіх співвітчизників пройшли через Афганістан, з них 2572, на жаль, не повернулись додому. Світла їм пам’ять!

Начальник Іллінівської сільської  військової адміністрації  Володимир Маринич  та його заступник  Наталія Лебедева  вшанували пам’ять про учасників бойових дій, що загинули під час війн і військових конфліктів покладанням квітів до пам’ятника загиблих воїнів-афганців  у м.Костянтинівці.