МИ ДОПОМОЖЕМО ПОВЕРНУТИ ВАШУ ДИТИНУ НА ТЕРИТОРІЮ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ.

Дата: 26.02.2024 08:19

В межах проєкту “ШЛЯХ ДОДОМУ” станом на 23 лютого 2024 року повернено на територію вільної України 67 дітей, які були переміщені у рф або на непідконтрольні уряду України території.

Під час повномасштабної війни росія перемістила тисячі українських дітей в рф, на підконтрольні їй території України, а також в Білорусь; нав’язала їм російське громадянство, примусово влаштувала у російські прийомні родини та створила перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною.

Чимало дітей через різні причини опинилися на захоплених росіянами територіях без біологічних батьків, і рф перешкоджає вивезенню цих дітей на вільну територію України для возз’єднання з рідними сім’ями.

Команда проєкту працює над:

● розшуком та поверненням додому українських дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території.

●створенням ефективного й максимально безпечного алгоритму повернення/вивезення дітей;

● супроводом сімей після возз'єднання родини, шляхом роботи з ними соціальних працівників, фахівців соціальної роботи, кейс-менеджерів, психологів.

Якщо Ваша дитина стала жертвою переміщення в рф або на непідконтрольну уряду України територію, будь ласка, зверніться до нас за контактами:

► Номер телефону — +380 (50) 015 58 46

► Facebook сторінка (пишіть у приват) — Українська мережа за права дитини