Шановні мешканці Іллінівської громади!

Дата: 02.05.2024 09:15

Останнім часом збільшилися обстріли населених пунктів нашої громади. Є руйнування та загроза життю людей. Найдорожче, що є в кожного із нас, – це наші діти!

Просимо вас відповідально поставитися до ситуації, яка склалася. Збережіть своє життя й життя ваших дітей і рідних! Украй необхідно евакуюватися до більш безпечних регіонів, поки є така можливість!

Сільська військова адміністрація спільно з відповідними структурними підрозділами Іллінівської сільської ради сприятиме в першу чергу у вирішенні питання щодо евакуації родин з дітьми із зони активних бойових дій.

З питань евакуації звертайтеся за телефоном: 095-129-67-03