З Великоднем!

Дата: 05.05.2024 05:00

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня.  Зазвичай вся родина збирається цього дня за круглим столом, щоб відсвяткувати початок нового життя для всього християнського світу, торжество віри над смертю!  Хай і цей рік не стане виключенням!

Бажаю, щоб ваші душі були багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Щоб життя оновилося разом з природою, а почуття світлої радості не покидало душу та підтримувало у складні години. Нехай воскресне у ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов.

Миру вашим оселям, здоров'я вашим рідним, а дітям – великої світлої долі. Бажаю гармонії, любові, сімейного затишку і щастя!

Христос Воскресе!

Начальник Іллінівської сільської  військової  адміністрації     Володимир МАРИНИЧ