В Україні проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 09.05.2024 09:24

В Україні проведуть щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, 1-й етап якого відбудеться з 13 по 19 травня 2024 року і буде присвячений питанням безпеки на дорогах.

Під час заходів Тижня запланований круглий стіл за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості. Відбудеться всеукраїнська науково-практична онлайн та офлайн конференція «Безпека на дорозі: науковий погляд української молоді».  Проведуть й щорічний традиційний шкільний онлайн-урок з безпеки дорожнього руху.

На підтримку тих, хто постраждав у ДТП, відбудеться благодійна акція зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя». Молодь може долучитися до всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна».

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ДТП»