Іллінівська сільська територіальна громада

Нарада з представниками сільгосппідприємств

Дата: 23.05.2024 12:10

Фото без опису

Іллінівською сільською радою 22 травня 2024 року спільно з представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці  проведено нараду з представниками сільгосппідприємств, які здійснюють свою діяльність на території Іллінівської сільської територіальної громади.

На нараді  розглянуто питання:

•  забезпечення протипожежного захисту сільгоспугідь та збереження врожаю 2024 року від вогню,
  • дотримання Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі,
  • Питання з охорони праці.

Особлива увага роботодавців приділялась створенню працюючим безпечних умов праці, проведення інструктажів щодо дотримання правил пожежної безпеки на виробництві, а також під час жнив.

Землевласників та землекористувачів попереджено про відповідальність за порушення законодавства з питань пожежної безпеки, зокрема, через випалювання сухої рослинності або її залишків.