Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Податкова знижка для громадян у мобільному застосунку «Моя податкова»

Дата: 05.06.2024 16:13

Фото без опису

Шановні платники! Головного управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до статті 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) право на податкову знижку за наслідками 2023 року можна отримати до 31 грудня 2024 року (включно). Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у пункті 166.3 статті 166 ПКУ.

Мобільний застосунок «Моя податкова» у розділі «Послуги» надає можливість подати податкову декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки:

оберіть «Подати декларацію про майновий стан і доходи»;

вкажіть суму витрат відповідного виду;

зазначте реквізити банківського рахунку (інша інформація про банківський рахунок заповниться автоматично);

прикріпіть документи в електронному вигляді (додатки можуть бути додані у pdf-форматі або фото);

підписуйте та надсилайте.

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Долучайтесь та використовуйте нові податкові сервіси!