Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Додаткова грошова допомога від ООН для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій

Дата: 23.06.2024 14:36

100 5 1 735x1024

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено до кінця 2024 року.

Програма підтримки пенсіонерів діє в Україні з серпня 2023 року.

Пенсіонери, які відповідають умовам програми, отримуватимуть виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН в сумі, що дорівнює різниці між 3250 грн та сумою пенсії, яку вони отримують.

Довідково:

В переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженому наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022  № 309, території активних або можливих бойових дій визначені в   Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Детальніше про додаткову грошову допомогу від ООН для пенсіонерів: https://www.pfu.gov.ua/2163744-dodatkova-groshova-dopomoga-vid-oon-dlya-pensioneriv-yaki-prozhyvayut-na-terytoriyah-aktyvnyh-abo-mozhlyvyh-bojovyh-dij/

FB post Tema Pensii 10 1 1024x538