Платникам податку на прибуток: подання податкової звітності

Дата: 14.08.2024 12:02

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 06.03.2024 № 111 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» внесено зміни до форми податкової декларації з податку на прибуток. Вказаний документ набрав чинності 05.04.2024. Враховуючи норми п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України, платники податку на прибуток подаватимуть декларацію за оновленою формою, починаючи зі звітного (податкового) періоду – півріччя 2024 року.

Детальніше в листі ДПС України від 19.04.2024 № 11568/7/99-00-21-02-01-07 за посиланням: https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/78910.html.

Корисні посилання: