Рада з питань ВПО при Краматорській районній державній адміністрації тепер ще ближче

Дата: 20.08.2024 15:30

Рада з питань ВПО при Краматорській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації активно працює над підтримкою внутрішньо переміщених осіб Краматорського району.

Ми створюємо умови для ефективного вирішення проблем та надання допомоги кожному, хто цього потребує. На нашій сторінці у Telegram ми плануємо розміщувати актуальну інформацію про соціальні та гуманітарні ініціативи, новини від місцевих органів влади та можливості отримати допомогу. Долучайтеся до нас, щоб бути в курсі всіх подій і брати активну участь у житті нашого району.

Рада ВПО – це простір для взаємодії, співпраці та підтримки.

Не залишайтеся осторонь – підписуйтесь і долучайтесь до нашої спільноти за посиланнями в

facebook          та              telegram

Разом ми сильніші!