Цьогоріч податку на прибуток на Донеччині надійшло до держбюджету більше 103 млн гривень

Дата: 22.08.2024 19:29

Податок на прибуток підприємств традиційно залишається одним з вагомих джерел наповнення дохідної частини державного бюджету.

У січні – липні 2024 року Головним управлінням ДПС у Донецькій області мобілізовано до держбюджету 103,3 млн грн податку на прибуток, що більше на 73 %, або на 43,6 млн грн за торішні показники.

Нагадуємо, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на сайті ГУ ДПС у Донецькій області в рубриці Головна/Рахунки для сплати платежів (https://dn.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv).

Разом до Перемоги!

Корисні посилання: