Компенсація підприємств Донеччини за забруднення довкілля складає майже 100 мільйонів гривень

Дата: 28.08.2024 12:22

Фото без опису           Екологічний податок сплачується з фактичних обсягів викидів в атмосферне повітря, скидів у водні об’єкти забруднюючих речовин та розміщення відходів, у тому числі радіоактивних.

За рахунок екологічного податку суттєво поповнюються бюджети місцевих громад для подальшого фінансування заходів, спрямованих на захист довкілля нашої області. Підприємства Донеччини за січень-липень 2024 року на оздоровлення навколишнього середовища перерахували 99,7 млн грн екологічного податку.

Із загальної суми надходжень екологічного податку окрема стаття  доходів – надходження екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення, внесок якого до державного бюджету складає 30,2 млн гривень.

Корисні посилання: