Виконком № 24 від 23.12.2019 року

Протокол №24 засідання виконавчого комітету сільської ради від 23.12.2019

Перелік рішень, які додаються до протоколу виконкому № 24 від 23.12.2019

Результати поіменного голосування на 24 засіданні виконкому Іллінівської сільської ради 23 грудня 2019 року

Рішення № 277 Про план роботи виконкому Іллінівської сільської ради на І-півріччя 2020 року

Рішення №278 Про затвердження графіків приймання громадян у виконкомі Іллінівської сільської ради, та за місцем проживання на 2020 рік

Рішення № 279 Про затвердження планів роботи закладів культури Іллінівської сільської ради на 2020 рік та затвердження графіку роботи закладів культури Іллінівської сільської ради.

Рішення № 280 Про звіт начальника місцевої пожежно-рятувальної команди «Центру безпеки громадян» Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області за 2019 рік

Рішення № 281 Про організацію харчування в закладах дошкільної освіти, учнів 1-4 класів, дітей пільгової категорії та дітей у дошкільних групах на 2020 рік

Рішення № 282 Про затвердження кошторисної доку ментації по робочом у проекту: «Капітальний ремонт приміщень будівлі за адресою: вул. Ювілейна, буд .40. с. Полтавка. Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області»

Рішення № 283 Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту: «Капітальний ремонт (стяжка будівлі, підливка фундаменту, влаштування відмостки) будівлі за адресою: вул. Героїв Праці, буд.4, с, Іллінівка. Іллінівської сільсь кої ради Костянтинівського району Донецької області»