Єдиний рахунок: особливості використання

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до абзацу першого пункту 35і Податкового кодексу України (далі - Кодекс) повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунка подається платником в електронній формі через електронний кабінет у порядку, встановленому статтею 42 і Кодексу.

10:23 30.04.2021

Державна підтримка бізнесу в умовах посиленого карантину

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що 09.04.2021 набрав чинності Закон України від 30 березня 2021 року № 1358-ІХ «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1358).

10:23 30.04.2021

ЯК СВЯТКУВАТИ ВЕЛИКДЕНЬ  В УМОВАХ КАРАНТИНУ!

ЯК СВЯТКУВАТИ ВЕЛИКДЕНЬ В УМОВАХ КАРАНТИНУ!

Наближається важливе для всіх українців свято Великодня, що цьогоріч припадає на 2 травня і збігається з травневими святами, і важливо, щоб радість від їх святкування не затьмарило зростання захворюваності корона вірусною інфекцією (COVID-19).

14:15 28.04.2021