На Донеччині зібрано понад 6 мільярдів гривень до зведеного бюджету країни

За перший квартал 2021 року внесок Донецької області до бюджетів всіх рівнів порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 1 млрд 25 млн гривень. Загалом надходження до зведеного бюджету країни за січень-березень зросли на 19% і склали понад 6,4 млрд гривень.

22:10 20.04.2021

Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних з 30 червня

Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

22:02 20.04.2021

Практичні рекомендації агровиробникам та пасічникам щодо попередження випадків отруєння бджіл пестицидами.

Бджоли відіграють важливу роль в сільському господарстві, як запилювачі квіткових рослин. Проте останнім часом частішають випадки загибелі цих комах від використання засобів захисту рослин. Отруєння бджіл спостерігається у весняно- літній період при масових обробках сільськогосподарських посівів, зазвичай під час цвітіння ріпаку та соняшнику.

10:19 19.04.2021

Програма TrainTheTrainers

Останній випуск #5 в рамках першого навчального року програми! Понад 50 учасників програми впродовж пів року готували для Вас цікаві матеріали та кейс-стаді за результатами навчання за програмою, доповнюючи власним досвідом, знаннями та навичками.

15:32 31.03.2021

До уваги суб’єктів господарювання !

На виконання рішення виконкому Іллінівської сільської ради від 25.03.2021 № 54 «Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів Іллінівської сільської територіальної громади до весняно-літнього періоду 2021 року»  та з метою забезпечення необхідних умов життєдіяльності мешканців Іллінівська сільська рада звертається з проханням до  всіх суб’єктів господарювання прийняти участь в акції з благоустрою населених пунктів громади «За чисте довкілля» з 29 березня по 16 травня 2021 року.

08:24 29.03.2021