Фестиваль «Мандруй Україною»

Доводимо до відома, що 14-15 травня 2022 року у м. Києві відбудеться II Всеукраїнський фестиваль «Мандруй Україною». Організатором проведення заходу є Державне агентство розвитку туризму України.

18:48 22.02.2022

До уваги юридичних та фізичних осіб, які застосовують  пестициди і агрохімікати.

До уваги юридичних та фізичних осіб, які застосовують пестициди і агрохімікати.

Кожного року для боротьби з шкідниками, хворобами та бур’янами  сільськогосподарських культур використовується значна кількість пестицидів до роботи з якими залучаються працівники без допуску ( посвідчення) на право роботи з пестицидами. Такі дії можуть привести до негативних наслідків.

09:25 10.02.2022

До уваги роботодавців та громадян!

У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України постановою правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 внесено зміни до структури управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області.

11:34 02.02.2022

Skype-зв’язок з пенсійною службою це - реально!

Головне управління Пенсійного фонду в Донецькій області пропонує користуватись Skype-зв’язком для отримання пенсійних послуг. Сервіс працює згідно графіку прийому громадян.

10:37 31.01.2022

Пам’ятка користувача електронного кабінету особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю - зручний сервіс, який дає можливість оперативно онлайн подавати пакет документів для безоплатного отримання технічних та інших засобів реабілітації (далі - ТЗР).

13:06 27.01.2022

Конкурс на кращий соціальний проєкт / ініціативу

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху до якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти.

15:25 25.01.2022

Реформа лікарняних: українці оформили понад 4,5 млн електронних документів

разів скористались новою послугою. Таку цифру повідомляють у Пенсійному фонді України. Водночас, згідно даних МОЗ, в електронній системі охорони здоров’я було створено більше 6 млн медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

10:26 19.01.2022