Дата: від до Скинути

До високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну кампанію на підтримку українських МСБ

Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року, матимуть спеціальні умови. Так, для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Також вони отримають підвищені ліміти на виставлені для продажу товари, доступ до навчального курсу і супровід персонального менеджера, який допоможе налаштувати магазин і запустити промо товарів. Деякі клієнти також зможуть отримати додатково до 200 безкоштовних оголошень та спеціальну підтримку від команди eBay. Щоб скористатися цією спеціальною пропозицією від Укрпошти та eBay, експортерам достатньо перейти за посиланням та заповнити форму https://export.ebay.com/ua/ukraine_post/

07:50 29.11.2021

Укрпошта запустила освітній E-Export портал для малого і мікробізнесу

Укрпошта створила освітній портал для українських експортерів https://e-export.ukrposhta.ua/, насамперед для представників малого і мікробізнесу, які хочуть продавати свої товари за кордоном на міжнародних торгових онлайн-платформах безпосередньо кінцевому споживачеві. В такий спосіб поштовий оператор допомагає українським підприємцям знаходити нові ринки збуту в умовах, коли весь світ переживає економічні наслідки пандемії. Можливості, які відкриває E-Export портал Укрпошти, дозволяє найменшим хендмейдерам продавати свої товари за кордон, не витрачаючись на відкриття торгових точок чи представництв у інших країнах.

07:48 29.11.2021

Офіційна передача розмінованої земельної ділянки

26 листопада Благодійна організація « БФ «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні» офіційно передала Іллінівській сільській раді очищену територію вибухонебезпечних предметів площею 4,3 га біля села Стара Миколаївка.

21:25 26.11.2021

ПРО ОПИТУВАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ

В рамках планування роботи на 2022 рік Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»  розпочала опитуванні підприємців, експортерів, галузевих та бізнес асоціацій. Метою опитування є аналіз потреб українського бізнесу в наступних напрямках: експортна освіта, аналітика та консалтинг, готовність до експорту, пріоритетні закордонні ринки та виклики, як постають при зовнішньо - економічній діяльності.

13:55 23.11.2021

День працівників сільського господарства

Щороку у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Напередодні цієї дати вітання отримали і представники головних підприємств Іллінівської громади. Володимир Маринич разом із заступницею голови Краматорської РДА Вікторією Набоковою урочисто привітали найкращих працівників сільськогосподарської галузі. Почесні грамоти та цінні подарунки від Донецької обласної державної адміністрації отримали овочівник 3 розряду ТОВ «Перспектива» Олена Бесєдіна та водій СТОВ «Злагода» Петро Сидорчук.

11:28 23.11.2021

Відповіді на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

09:10 23.11.2021

Затверджено розміри та порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Іллінівською сільською радою за запитом на інформацію

Іллінівська сільська рада звертає увагу, що рішенням виконавчого комітету від 17 листопаду 2021 року № 189 затверджено Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Іллінівська сільська рада. Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання, друк та сканування  документів.

16:56 17.11.2021