Тварини і COVID-19: як поводитися з тваринами в період пандемії коронавірусу

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, враховуючи значне поширення інфекції SARS-CoV-2 серед людей, існує можливість зараження деяких тварин при тісному контакті з інфікованими людьми.

08:04 02.12.2020

01 грудня 2020 року відбулась Перша сесія Іллінівської сільської ради VIII скликання

Удруге обраний на посаду Іллінівського сільського голови Володимир Маринич, після оголошення під час  першої сесії офіційних результатів виборчих перегонів, отримав посвідчення сільського голови та склав присягу. Він закликав депутатський корпус працювати впродовж наступних п’яти років плідно та винятково в інтересах громади.

15:41 01.12.2020

День пам'яті жертв голодоморів

Сімдесят років тривала радянська окупація України, і жодного дня з цих сімдесяти років українцям не було просто.

13:37 28.11.2020

У жовтні кількість наданих на оплату до управління Фонду в Донецькій області листків непрацездатності зросла на 68,1 %

Одним із видів матеріального забезпечення є допомога по тимчасовій непрацездатності, яка надається у разі загального захворювання, невиробничої травми, догляду за хворим та ін.

10:58 24.11.2020

Сплатить борг за вивіз сміття

Мешканці села Іллінівка накопичили борг за вивіз сміття майже на 200 тисяч гривень. МКП "Комунтранс" призупинило вивіз сміття до погашення мешканцями своїх боргів. Просимо всіх мешканців переглянути списки боржників, та сплатити свої борги.

13:33 23.11.2020