Дата: від до Скинути

У жовтні кількість наданих на оплату до управління Фонду в Донецькій області листків непрацездатності зросла на 68,1 %

Одним із видів матеріального забезпечення є допомога по тимчасовій непрацездатності, яка надається у разі загального захворювання, невиробничої травми, догляду за хворим та ін.

10:58 24.11.2020

Сплатить борг за вивіз сміття

Мешканці села Іллінівка накопичили борг за вивіз сміття майже на 200 тисяч гривень. МКП "Комунтранс" призупинило вивіз сміття до погашення мешканцями своїх боргів. Просимо всіх мешканців переглянути списки боржників, та сплатити свої борги.

13:33 23.11.2020

З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

08:18 20.11.2020

Практичний бізнес-лекторій для МСП

Доброго дня, шановні партнери! Запрошуємо Вас прийняти участь у практичному бізнес-лекторії. Практичний бізнес-лекторій для малого та середнього бізнесу - це 3-денна програма інтенсивного навчання за основними напрямками ведення бізнесу Для кого навчальний лекторій: - власники бізнесу; - керівна ланка малого та середнього підприємництва.

10:16 11.11.2020