Оголошення

Конкурс з визначення підрядної організації для розробки детального плану території

Іллінівська сільська рада оголошує конкурс з визначення підрядної організації для розробки детального плану території, розташованої в межах населеного пункту селища Клебан – Бик Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

09:57:06 13.06.2018

Оголошення про початок розробки детального плану території

Іллінівська сільська рада оголошує про початок розробки детального плану території, розташованої в межах населеного пункту селища Клебан – Бик Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

09:55:54 13.06.2018

Про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ   Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік» та відповідний аналіз регуляторного впливу.  Проект рішення Іллінівської сільської ради "Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті : illinivska.gromada.org.ua та на інформаційних стендах Іллінівської сільської ради. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

07:34:00 05.04.2018

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ВІДКРИТТЯ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ

Іллінівська сільська рада (ОТГ) повідомляє, що Норвезька рада у справах біженців в Україні запрошує Вас на консультацію програми підтримки індивідуальних сільськогосподарських виробників , яка буде проведена 21 березня   2018 року за адресою с. Іллінівска вул. Героїв праці, 4, у приміщенні сільського будинку культури об 11 годині.

09:22:08 19.03.2018

До уваги суб’єктів малого підприємництва Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проекту

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів

08:44:00 26.02.2018

Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки

23.10.2017 року на стенді оголошень Іллінівської сільської ради було оприлюднено проект рішення «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки». Наголошуємо, що  23.11.2017 року останній строк приймання пропозицій та зауважень до Проекту регуляторного акту «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки» та аналізу регуляторного впливу.

09:08:56 22.11.2017