«ВПЕРЕД, МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ!»

До «Дня захисника України» в дошкільному навчальному закладі сел. Довга Балка з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу підростаючого покоління були проведені відповідні заходи:

07:53 13.10.2017

ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ В ДНЗ №31 «БІЛОСНІЖКА»

14 жовтня вся Україна  відзначатиме  свято  День  захисника України та Покрови  Пресвятої Богородиці, тому  упродовж  10-12 жовтня в дошкільному закладі №31 «Білосніжка» с. Іллінівка відбулись заходи, присвячені цим святам.

07:51 13.10.2017

Вже скоро відкриття стадіону!

Спортивний майданчик у адміністративному центрі громади - с.Іллінівка вже на стадії завершення. Днями відбудеться відкриття молодіжного центру та стадіону зі штучним покриттям.  Ще трошки і будемо  зустрічати почесних гостей.

15:17 09.10.2017

Олександро - Калинове. LIFE

Зараз ведуться роботи по дооблаштуванню шкільної котельні на твердому паливі у с. Ол-Калинове. Фото зроблені депутатом Іллінівської ради Андрієм Тараманом.

15:14 09.10.2017

Паркам у громаді - БУТИ!

Сьогодні в Іллінівській громаді пройшли обговорення ескізів майбутніх парків, які планується розмістити в с. Іллінівка, Довга - Балка та у Олександро-Калиновому. Під керівництвом голови громади, були опрацьовані ескізи і внесені пропозиції до них. Сподіваємось, що у 2018 році наші парки рясно зазеленіють на території громади.

15:09 09.10.2017

День села у серці громади!

У цьому році день села в Іллінівці святкували у відремонтованому клубі, де зараз розташувався молодіжний центр. Цьогоріч культурному закладу виповнилося 50 років, тому це ще гарний подарунок для всіх місцевих але не останній. Спецально до свята Іллінівська сільська рада підготувала презент у вигляді авторського розпису зупинки громади. Офіційне відкриття відбудеться трішки пізніше, після покращення погодного стану.

14:33 09.10.2017

50 років клубу Довгої Балки!

"Культурно - інформаційний центр" відсвяткував 50 - річний ювілей від дня заснування будинка культури.

14:17 08.10.2017

Сьогодні відбулась 13-та сесія Іллінівської сільської ради.

На 13-тій сесії   Іллінівської сільської ради розглядались важливі для громади питання та вирішувались нагальні проблеми. Головуючим був голова Іллінівської ОТГ - Володимир Маринич та секретар - Троян Валентина.

13:30 05.10.2017

Про наш унікальний музей

Прифронтове село Олександро-Калинове вражає своїм патріотизмом і любов’ю до рідної землі. Мешканці села, де з одного боку -розстріляна Авдіївка, а з іншого - окупована Горлівка, не втрачають віри у світле українське майбутнє. У туристичному селі побували вже тисячі українців. А почалося все з унікального музею.

10:31 04.10.2017