Наводимо лад у громаді!

Вчора, 12 вересня, працівники громади вийшли на заплановане прибирання Іллінівки! Своїми силами вдалось прибрати головну артерію адміністративного центра! Вдячні працівникам дитячого навчального закладу "Білосніжка" за  те, що долучились, допомогли прибрати та забезпечили гарним настроєм! Сподіваємось, в наступний раз долучаться місцеві жителі і разом ми зробимо більше.

15:34 13.09.2017

Ландшафтна перлина Донеччини- оновлюється!

На узбережжі Клебан-Бикського водосховища планують встановити 16 альтанок з дерева – чотири великих і дванадцять маленьких. Також буде облаштовано шість будиночків, де можна буде відпочити навіть взимку.

15:20 13.09.2017

На теренах Іллінівської об’єднаної територіальної громади проходив Обласний турнір з футболу серед команд 2007 року народження та молодше!

9 вересня на спортивному майданчику Іллінівки свято спорту, спритності і здоров’я, присвячене Дню фізичної культури та спорту України зібрало у дружню спортивну сім’ю всіх прихильників спорту  та футбольні команди з різних міст Донеччини.

11:08 11.09.2017

Ми - фіналісти II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України»!

Шановна громада! 11 вересня у приміщенні Міністерства аграрної політики України наше село Олександро-Калинове отримало диплом фіналіста II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України» та сертифікат на 50 тисяч гривень від https://www.facebook.com/pg/ambassadeukraineenfrance/about/# Посольства Франції в Україні за вклад у «Збереження навколишнього середовища та біорізноманіття».

10:19 11.09.2017